17 Şubat 2015 Salı

Amerikan Servisi

Merhaba Sevgili Renkli Sipariş dostları;

Daha önceki yazılarımızda sizlere "Cam Meşrubat Şişeleri" ve "Kağıt Pipetleri" tanıtmıştık. Bu ürünlerimiz ile ilgili olarak sizlerden aldığımız geri dönüşler için çok teşekkür ederiz.
Bir çok Renkli Sipariş dostu yaptığı yorumlarda, hazırlayacağı sofralarda "Cam Meşrubat Şişeleri" ve "Kağıt Pipetler" ile beraber kullanabileceği ve sunumunu özelleştireceği yan ürün bilgisi talebinde bulunmuşlardı.

İşte bu yazımızda tam da istediğiniz gibi bir ürün olan "Amerikan Servislerimizi" tanıtacağız.
Amerikan Servis, aslında küçük bir masa örtüsüdür diyebiliriz. Kullanımı ve temizliği kolaydır. Üstelik maliyeti de ucuzdur.


Aşk Temalı Amerikan Servis - 13
Bir çok ev hanımı yemek masası konusunda titizdir. Hem temizliği hem de sunumu konusunda ayrı bir özen gösterirler. Yemek masasında ya da sehpa üzerinde hem ailece hem de bireysel yenecek yemeklerde masanın veya sehpanın kirlenmesi hem görsel olarak tatsızlık yaratır hem de doğal olarak yemek sonrasında da temizliği ile vakit kaybı yaratmaktadır. İşte bu tarz durumlar için en ideal çözüm "Amerikan Servis" kullanmak olacaktır. Bu sayede yemek yenen masa veya sehpa ne kadar kirlenirse kirlensin sorun olmayacaktır. Tek yapmanız gereken, masanın üstünde kullanmış olduğunuz Amerikan Servisini nemli bir bez ile silmek veya az akan bir suyun altına tutmak yeterli olacaktır. Göreceksiniz ki hem temizleme aşamasında zaman kazanmış olacaksınız hem de masanız daima temiz kalacak. Bu sayede aslında sofrada geçirilen vakit daha fazla uzayabilecek ve ailece geçirilmiş olan sofra sohbetleri uzamış olacaktır.Aşk Temalı Amerikan Servis - 2
Amerikan Servisler, sadece ev hanımları için değil aynı zamanda yalnız yaşayan erkekler için de kolaylık sağlar. Kadınlar kadar temizlik konusunda başarılı olamayan erkekler de yemek yiyecekleri zaman tabaklarının veya tepsilerinin altına koyacakları bir Amerikan Servis ile hem masalarını, sehpalarını temiz tutacaklar hem de temizlik problemini en aza indirmiş olacaklar.
Amerikan Servisi size bu kolaylığı sağlarken sizin yapmanız gereken tek şey hem size hem de hane halkının zevkine uygun, mutfağınıza uygun Amerikan Servis modelini seçmek ve keyfini çıkarmak olacaktır.Mutfak Temalı Amerikan Servis - 4
Amerikan Servisler sadece ev için değil aynı zamanda cafelerde ve restoranlarda da tercih edilmekte ve kolaylıkla kullanılmaktadır. Cafenizin veya restorantınızın konseptine uygun Amerikan Servis modelini seçerek mekanınızı daha özelleştirmiş olacaksınız. Gün içerisinde birçok müşterinin kullandığı masalar üzerinde bulunan masa örtüleri, ne kadar titiz ve temiz olunursa olunsun kirlenecektir. Tabaklardan taşan soslar, yemekler, içecek damlaları masaların kirlenmesini ve masa örtülerinin kirlenmesini sağlayacaktır. Fakat her müşteriye açılacak olan Amerikan Servis sayesinde hem masa temizlenmesi hem de masa örtüsü temizlenmesi esnasındaki zaman kaybını en aza indirmiş olacak aynı zamanda maliyetleri de düşürmüş olacaktır. Amerikan Servisler hem ucuz hem de pratik bir çözümdür.


Doğum Günü Amerikan Servis - 4

Renkli Sipariş olarak sizlere Amerikan Servis konusunda 100'den fazla model ile yardımcı olmaya Amerikan Servislerimiz 30 cm * 40 cm ölçülerinde olup, laminasyon kaplamalıdır. Kaplaması serttir, bükülmez ve çizilmezdir. Ayrıca suya dayanıklıdır, leke tutmaz ve kolay silinebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Amerikan Servislerimizi 1 adet olarak sipariş verebildiğiniz gibi dilerseniz 2 ve 4 adet şeklinde paketler halinde de temin edebilirsiniz.
çalışıyoruz. Sofralarınızı daha özel kılacak ve daha farklı anlam katacak olan