5 Şubat 2015 Perşembe

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi

Merhaba Sevgili Renkli Sipariş dostları,

Bir önceki yazımızda sizlere Sevgililer Günü'nün tarihçesini anlatmıştık.
Bir çok sevgili, eş "hediye istemiyorum, hediye beklemem" der fakat emin olun ki ufacık bir hediye de olsa mutlaka bir şey beklerler. Üstelik "14 Şubat'a inanmıyorum", "Sevgililer Günü anlamsız" diyenler bile o gün beklenti içine girer ve sonunda da ellerinde aldıkları sürprizler vardır. Sevgililer Gününde siz siz olun belki bir adet gül, belki ufak bir hediye veya kendinizin yapacağı bir sürpriz ile sevgilinizi, eşinizi şımartın.

Peki siz bu anlamlı günde eşinize, sevgilinize, sevdiklerinize bu günün ruhu ile özdeşleşen, sevginizi anlatan ufak sürprizler veya alacağınız hediyeler için karar verdiniz mi?
İşte bu yazımızda alacağınız bu hediyeler için sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz bazı seçenekler sunacağız.

Öncelikle Sevgililer Günü'nü gözünüzde çok büyütmeyin. Daha doğrusu alacağınız hediye veya yapacağınız sürprizi gözünüzde büyütmeyin ve korkmayın. Bazen ufacık ayrıntılar bile sevgiliniz, eşiniz için çok önemli olabilir.
Aşk Temalı Amerikan Servis-7

Örneğin; eşinize, sevgilinize romantik bir sofra kurabilirsiniz. Belki loş bir ışık ile beraber bir akşam yemeği veya sabah kalkınca güne güzel başlanabilecek bir kahvaltı sofrası hazırlayabilirsiniz. Kuracağınız bu sofrayı güzel Aşk Temalı Amerikan Servisleri ile süsleyebilirsiniz.

Aşk Temalı Amerikan Servis-12Özel sofralarınızı renklendirecek ve daha farlı anlam katacak Amerikan servislerimiz 30*40 cm ölçülerinde olmakta ve laminasyon kaplıdır. Kaplama serttir, bükülmez. Ayrıca leke tutmaz ve kolay silinebilir. Suya dayanıklıdır. Dilerseniz 1 adet, dilerseniz ise 2 veya 4 adet şeklinde paketler halinde de temin edebilirsiniz.


Kırmızı Kalpli Cupcake Sargı (10 adet)
Sevgilinize, eşinize kuracağınız sofranın menüsü de önemlidir. Hazırlayacağınız menüde mutlaka kalbi feth edecek bir tatlı da bulunmalıdır. Mesela güzel bir cupcake yapabilirsiniz. Bu hazırladığınız cupcake'leri Kalpli CupCake Sargıları ile süsleyerek servis edebilirsiniz. Hem hazırlamış olduğunuz kekinize şık bir görüntü katacak hem de menünüzdeki "aşk" temasını tamamlayacaktır.
Kalpli CupCake Sargılarının taban çapı 5 cm olmakta ve açık haldeki uzunluğu 22 cm'dir. 10'ar adetli paketler halinde bulabilirsiniz.Dekoratif Mini Kalp AğaçBunun yanı sıra sevgilinizin, eşinizin ofisinde, çalışma masasında, odasında her zaman sizi hatırlamasını sağlayabileceğiniz ufak Dekoratif Mini Kalp Ağaç alabilirsiniz.
Seramik saksısında dekoratif kalp formlu mini ağaçlar 21 cm yüksekliğinde olup saksısı 5,5 cm çapındadır. Ağacın kap kısmı ise 8 cm çapındadır. Ayrıca ağacın dibinde minik bir uğur böceği bulunmaktadır.


Centilmen Kırmızı Kendin Yarat Fotoğraf Albümü
Teknoloji çağındayız ve tüm anlarımızı elimizin altındaki aletlere kaydediyoruz. Elimizdeki telefonlar, bilgisayarlar, tabletler bir gün zarar görse bütün güzel anılarımız maalesef kaybolup gidecek. Peki ya özel günlerinizi ölümsüzleştirmek ister misiniz? İşte tam bu detayı düşünerek beğeninize sunduğumuz albümler hayatımızdaki bu açığı kapatacak şekildedir.
Sevimli Kız Pembe Kendin Yarat Fotoğraf AlbümüLove Fotoğraf AlbümüAlbümlerimiz genelde kendin yap formatındadır. Gentelmen ve Sevimli kız albümlerimiz Kalın kapaklı olup, içindeki spiralleri açarak sayfa eklemesi yapabilirsiniz. 26 adet kalın karton sayfadan oluşmaktadır ve 1 adet sayfa kenar tutucu ile birlikte gönderim yapılmaktadır. 18 cm* 23,5 cm* 4 cm ölçülerindedir. Love Fotoğraf Albümü 20 cm* 15 cm ebatında olup 40 adet fotoğraf alabilmektedir ve özel kilitlidir. Özel Memories bölümleri ile her fotoğraf için ayrı ayrı not düşebilirsiniz.
Fotoğraf Albümlerinizi fotoğraflarınız dışında; notlar, çiçekler, biletler, gibi özel anılarınızı ölümsüzleştirecek metaryaller ile baştan yaratabilir ve farklılaştırabilirsiniz.

Sevgili Renkli Sipariş dostları, unutmayın ki pahalı hediyeler almak zorunda değilsiniz. Biraz yaratıcılığınızı konuşturarak, ufak sürprizler ile hazırlayacağınız hediyeler bile size o günü unutulmaz bir Sevgililer Günü haline dönüştürebilir.