4 Eylül 2014 Perşembe

Kağıt Pipetler

Merhaba Sevgili Renkli Sipariş dostları,

Bir önceki yazımızda sizlere "Cam Meşrubat Şişelerimizi" tanıtmıştık. Sizlerden çok güzel geri dönüşler aldık. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Bir çoğunuz şişeler ile kullanabileceğimiz başka ürünler var mı sorusunu bizlere yöneltmişti.
Bu yazımızda ise işte bu sorunuzun cevabını vereceğiz ve cam şişeler ile birlikte kullanabileceğiniz "Kağıt Pipetleri" tanıtacağız.Öncelikle neden "Kağıt Pipet" kullanmalıyız? Bunun cevabını biliyor olmalıyız. Pipet, özellikle soğuk içecekleri içerken kullanılan, çoğunlukla kağıttan yapılan ve plastikten yapılan modelleri de bulunan bir üründür. Pipeti kullanmamızı gerektiren en önemli etken sağlığımızdır. Bir çoğumuzun bildiği gibi asitli içecekler ve soğuk içecekler dişlerimize zarar vermektedir. İşte bu soğuk ve / veya asitli içecekleri içerken kullanacağımız "Kağıt Pipetler" sayesinde dişlerimizi görecekleri zarardan olabildiğince korumuş olacağız. Bu ayrıntıyı yakınınızdaki bir Diş Sağlığı Uzmanı ve/veya Diş Hekimine sorabilirsiniz.

Renkli Sipariş Kağıt Pipetler
Kağıt Pipetler
Gelelim bizim "Kağıt Pipetlerimize"; birbirinden renkli olan kağıt pipetlerimizin her paketinde 25 adet bulunmaktadır. Uzunluğu 20 cm, çapı 6 mm olan "Kağıt Pipetlerimizin" çeşitleri her geçen gün yenilenmekte ve farklılık göstermektedir.
Başlıca pipet çeşitlerimiz: Açık Mavi Sarmal, Beyaz Puantiyeli Kırmızı, Beyaz Puantiyeli Mavi, Beyaz Yıldızlı Kırmızı, Beyaz Yıldızlı Pembe, Çift Sarmal Pembe, Kar desenli Kırmızı, Kırmızı Sarmal, Mor/Sarı Sarmal, Mor Sarmal, Mint Zigzag, Pembe Kalpli, Pembe Puantiye, Pembe Sarmal, Pembe Zigzag, Siyah Kalpli Beyaz, Siyah Sarmal, Soft Mavi Kalpli, Soft Mavi Puantiye, Zebra, Renkli Sarmal, Mint Sarmal, Çift Sarmal Mavi olmak üzere 20'nin üzerinde "Kağıt Pipet" modelimiz bulunmaktadır.


Çift Sarmal Pembe Kağıt Pipet
Çift Sarmal Pembe Kağıt Pipet
Bu birbirinden şirin ve renkli olan "Kağıt Pipetleri" gündelik hayatınızda kullanarak hem kendi ağız sağlığınızı korumuş olacaksınız hem de davetlerinizde, partilerinizde hazırlamış olduğunuz içeceklerinizle beraber kullanarak misafirlerinize sunumlarınızı çok daha şık yapmış olacaksınız.

Siyah Kalpli Beyaz Kağıt Pipet
Siyah Kalpli Beyaz Kağıt Pipet
Siz sevgili Renkli Sipariş Dostlarına Kağıt Pipetlerimiz ile ilgili yapabileceğimiz en önemli önerimiz; kesinlikle tek bir modele kendinizi şartlamamanız ve öncelikle gündelik yaşamınızda sizin yüzünüzü güldürecek modelleri seçmeniz olacaktır. Ayrıca vereceğiniz davetlerinizin konseptine uygun olacak şekilde, farklı renkleri, desenleri bir araya getirerek güzel kombinasyonlar oluşturun ve davetlerinizi farklılaştırıp, renklendirin.