27 Ağustos 2014 Çarşamba

Cam Meşrubat Şişeleri

Merhaba sevgili dostlar,

Hepimizin doğum günü oluyor, özel günü oluyor, evinde veya bir mekanda düzenleyeceği partiler olabiliyor. İşte bu tür günlerde misafirlerinize ne ikram etmek istersiniz? Veya hazırlamış olduğunuz içeceği misafirlerinize nasıl sunmak istersiniz?
İşte sizlere bugün renkli sipariş olarak bu sorunun cevabı olan cam meşrubat şişelerimizi tanıtacağız.


Fakat bu ürünleri tanıtmadan önce bir çok dostumuzdan gelen "neden cam şişe? neden plastik şişeniz yok?" sorularını kısaca yanıtlamak isteriz;
Cam şişe, daha doğrusu cam ürün, şeffaflığı, şeklinin asla bozulmaması, koku  ve tat vermemesi, kimyasallara karşı dayanıklı olması ve tabii ki geri dönüşümü daha kolay olduğu için çevremizi daha az kirletmesiyle her zaman hayatımızda ön planda tutmamız gereken materyaldir.
Aynı zamanda bir cam şişeyi veya cam kırıklarını yeniden eritip, yeni bir cam ürün elde edebilirsiniz. Bu durumda doğamız daha fazla kirlenmemiş olmaktadır.
Bunun yanı sıra her şeyden önce sağlık deriz ya işte cam şişeler tamamen sağlıklıdır. Günümüzde bir çok uzman, mutlaka cam şişe kullanmamız gerektiğini her fırsatta dile getirmektedir.
Biz, sizlere sunduğumuz her ürünü kendimiz de kullandığımız için ve kendi sağlığımızı tehdit edebilecek bir ürünü kendi yaşamımızda kullanmayacağımız için, plastik değil cam şişe ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Neden Cam Şişe? sorusuna kısa bir giriş ile cevap verdikten sonra, dilerseniz ürünlerimizi tanıtmaya yavaş yavaş geçelim.

Aslında biz ürünlerimizi "Meşrubat Şişesi" ve "Mantar Kapaklı Meşrubat Şişesi" adı altında ikiye ayırıyoruz.
Tabii ki özelliklerine göre bu ürünlerde kendileri arasında ayrılmaktadır.

İlk şişemiz; aslında siz baktığınızda "aaa kola şişesi" diye aklınızdan geçirebileceğiniz, 2 numaralı "Mantar Kapaklı  Meşrubat Şişesi" olacaktır.

mantar kapaklı meşrubat şişesi
Mantar Kapaklı Meşrubat Şişesi
Bu ürünümüz 250 cc olmaktadır. Ayrıca sizinde farkettiğiniz gibi şişeyi daha sempatik kılan ve farklılaştıran, hatta belki özelleştiren diyebiliriz güzel bir mantar kapağı bulunmaktadır.
Mantarında bulunan ve sizlerin aslında siyah lekeler gibi gördüğünüz ton farklılıkları şişeyi biraz daha ön plana çıkarmaktadır.
Aslında hepimiz filmlerde, hikayelerde görmüş ve okumuşuzdur; bir kağıda not yazılır cam bir şişeye konur, mantar kapağı kapatılır ve denize atılır.
Kafanızda hayal eder gibi oldunuz dimi :)
Evet işte bu doğal mantar kapağı ile birlikte aslında bizim şişelerimiz bu havayı katmaktadır.
Bunun yanı sıra bu ürünümüze giriş yaparken kola şişesine benzetiyor olabileceğinizi de dile getirmiştik.
Çok geçmiş yıllarda bir çok meşrubat markası ürünlerini bu formatta ki şişelerinde kullanıcılarına, tüketicilere sunmaktaydı.

Bir diğer şişemiz ise bir önceki şişemiz gibi "Mantar Kapaklı Meşrubat Şişesi" olarak sistemimizde mevcuttur.

Mantar Kapaklı Meşrubat Şişesi
Mantar Kapaklı Meşrubat Şişesi
Bu şişemiz, bakıldığında süt şişelerini anımsatmaktadır. Ürünümüzün özelliği, 250 cc kapasitesine rağmen bir önceki ürünümüze göre daha kısa olması ve biraz daha tombul olmasıdır. Özel günlerinizde hazırlamış olduğunuz içeceklerinizi misafirlerinize sunarken, boyunun kısa olması ve tombul olması nedeniyle eliniz, ürünü tamamen kavrayacaktır. Ayrıca bulaşık makinesine rahatça sığdığı için yıkaması ve tekrar kullanımı mümkündür.

Son olarak ise sizlere "Meşrubat Şişesi" adında beğeninize sunduğumuz ürünümüzü tanıtacağız.

Meşrubat Şişesi
Meşrubat Şişesi
Bu ürünümüz ise aslında bir çoğumuzun eski yıllardan hatırlayacağı gibi "Ayran Şişesi"ne benzemektedir. Zaten bizde hem kendi aramızda hem de bir çok Renkli Sipariş dostuyla konuşurken bu ürünümüze Ayran Şişesi demekteyiz.
Bu şişemiz de diğerleri gibi 250 cc'dir. Benzetme yaptığımız gibi tamamen ayran şişesi ile aynıdır. Camı diğer ürünlerimize göre daha kalındır ve ağzı biraz daha geniştir.

Özet yapmak gerekirse "Meşrubat Şişelerimiz", gördüğünüz gibi sempatik, kullanımı kolay, şık görünüşü olan ürünlerdir. Ayrıca temizlenmesi kolay olduğu için sizlere ekstra bir külfet çıkartmamaktadır.

Parti Malzemeleri bölümündeki şişelerimizi doğum günlerinizde, bekarlığa veda günlerinizde, baby shower davetlerinizde, kına gecesi gibi özel günlerinizde vereceğiniz davetlerinizde, hazırlamış olduğunuz içeceklerinizi misafirlerinize cam şişede kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda gündelik yaşamınızda, ofisinizde de kullanıma idealdir.Meşrubat Şişeleri
Meşrubat Şişeleri